Uitslagen Nazomertoernooi 31 augustus 2019

Poule A

1e Albert Kuiper & Bert Nijmeijer

2e Jeroen Streutker & Mark Bouwers

3e Grieko Kaper & Mans Vosdingh

4e Louis Steringa & Martin De Maar

5e Evert Jan Kremer & Jan Stille 

6e Harm Bisschop en Albert Tibben 

7e Anno Buurs & Kay Mallabay

8e Albertje van der Burg & Lambert Woltinge 

Poule B

1e Robbert Nijholt & Koos Bakker

2e Minke & Jan de Meer 

3e Frits Juinen & John Scheffer

4e Jan Krabbendam & Harry Tilman

5e Jelle Hoekzema & Miep Prins

6e Elly Prins & Jeroen de Vrije 

7e Frans & Nelly Schaaf 

8e Jakob & Anja Meijers 

Uitslagen Noordscheschutse Kampioenschappen 

6 juli 2019

1e   Erik Groote en Bert Nijmeijer 

2e   Frank Smit en Albert Kuiper

3e   Hilko Boes en Gerrit Kooistra

4e   Reiny Bruins en Jan Swiers

5e   Harry Mulderij

6e   Hotze de Visser

7e   Neel van Dijk

8e   Gerrit Kok

9e   Dirk Prins 

10e Lambert Woltinge

11e Bennie Boer 

12e Janny Mulderij 

13e Piet van der Helm

14e Natasja Rumph

15e Michel van Essen

16e Janny ter Velde 

17e Albert Vos 

18e Paula Groote

19e Hetty van de Bosch

20e Brenda Stoefzand 

Uitslagen Capucijnerstoernooi 24 november 2018

A poule

1e  Leo Prinsen en Johan Abee 3 winst plus 38

2e  Lucas Steenhuis en Harry Tilman 3 winst plus 17

3e  Jan Santing en Harry Mulderij 2 winst plus 9

4e  Luc en Edwin Eleveld 2 winst plus 6

5e  Gerard Kramer en Tjibbe Bruinsma 2 winst plus 3

6e  Jelly Tromp en Bert Nijmeijer 2 winst min 1

7e   Harm Bisschop en Bert Zwiep 2 winst min 3

8e  Lambert Woltinge en Luuk Slagter 2 winst min 3

9e  Elly Prins en Wouter Hoekstra 1 winst plus 3

10e Barbara Buiter en Ankie Jongert 1 winst plus 3

B poule

1e  Rafael Garcia en Pieter Stadman 3 winst plus 28

2e  Jan Vrielink en Henk Anbergen 3 winst plus 27

3e  Paula Groote en Albert Tibben 3 winst plus 19

4e  Jan Stevenhaagen en Luit Medendorp 2 winst plus 5

5e  Frits Juinen en Jannie schonewille 2 winst plus 5

6e  Ivonne Klabbers en Dirk Prins 2 winst plus 5

7e  Hiltje Laagland en Nelly Schaaf 2 winst min 5

8e  Jan en Minke de Meer 1 winst plus 4

9e  Wessel Kranghand en Delia van der Sleen 1 winst min 4

Uitslagen NK 7 juli 2018

1. Bert Nijmeijer 

2. Erik Grootte

3. Harry Mulderij 

4. Leander Bennink

5. Jan Swierts

6. Lambert Woltinge 

7. Harry Lubberts

8. Robin Lowijs 

9. Mariska Vaartjes

10. Jose Schonewille

11. Danielle Vos 

12. Jan Santing 

13. Hilko Boes 

14. Hotze de Visser 

15. Harm Bisschop 

16. Albert Tibben 

17. Hilbert Vos

18. Arjan van Rijsewijk

19. Delia van der Sleen 

20. Willem Talen 

21. Joop van der Heide 

22. Mirjam Schonewille 

23. Albert Vos 

24. Stefan Kreeft 

Uitslagen Pannenkoekentoernooi 19 mei 2018

 
A-poule
1. Lucas Steenhuis & Harry Tilman
2. Cor vd Brink & Ellen v. Ommen
3. Harry Mulderij & Albert Kuiper 
4. Pieter Stadman & Rafaël Garcia
5. Sytse Visser & Bertus Westerveen
6. Albert Tibben & Paula Grootte
7. Jan Krabbendam & Dick Knol
8. Jakob Huitsing & Yves Roussel
9. Henk & Jannie Muggen
B-poule
1.Jannie te Velde & Alie Lanning
2. Jose Schonewille & Jelly Tromp
3. Douwe Fabriek & Jitske de Vries
4. Geesje & Heero Dammer 
5. Siemen Folkertsma & Aede Dammer
6. Theo van der Meer & Gien Smit
7. Lambert Nijmeijer & Bert Nijmeijer 
8. Be IJmker & Piet van der Helm 
9. Annemarie Koehoorn & Joop Middelbos 

Uitslagen lentebloesemtoernooi 4 april 2017

1 Harry Mulderij en Lambert Woltinge 5- +45

2 Dirk de Vries en Aggie Ten Berge 5- +44

3 Cobi Pape en Johan Pape 5- +36

4 Luc Eleveld en Jan Kalter 5- +34

5 Jeroen Streutker en Bert Nijmeijer 5- +30

6 Pieter Stadman en Henk Anbergen 4- +31

7 Luit Medendorp en Barbara Buiter 4- +30

8 Jan Vrielink en Gerda van Linde-Slüter 4- +18

9 Joop Middelbos en T van der Mossel 4- +4

10 Lucas Steenhuis en Jan Krabbendam 3- +25

11 Mans Vosdingh en G Kaper 3- +20

12 Jannie Schonewille en Jannie Mulderij 3- +11

13 Gerard Kramer en Johan Abee 3- +4

14 Dirk Prins en Frits Juinen 3- +3

15 Wiemer E Altena en Titie Altena 3 - -1

16 John Knol en John Scheffer 3- -1

17 Ben Schrooten en Andreas Engbers 3- -5

18 Minke de Meer en Jan de Meer 2- +10

19 Gea Post en Albert Heerkes 2- +2

20 Dolf van der Veen en Jaap Smit 2- -4

21 Albert Tibben en Wessel Kranghand 2- -5

22 Geesje Dammer en Heero Dammer 2- -5

23 Delia van der Sleen en Marjan Stadman 2- -5

24 Anno Buurs en Jan Groote 2- -10

25 Lambert Nijmeijer en Bert Hooijer 2- -11

26 José Schonewille en Roelie Schonewille 2- -14

27 Arie Heijnis enAlexander Kortekaas 2- -17

28 Bé Neef en Wil Neef 2- -19

29 Rieks Kootstra en Jantje van de Weide 2- -24

30 Olijve Jan en Olijve Grietje 1- -4

31 Klaas Hoekstra en Jan Bart Zijlstra 1-21

32 Bouke Roffel en Ron van Hooft 1-24

33 Theo Kauffman en Rint Schaap 1-26

34 Be IJmker en Albertje van der Burg 1- -27

35 Frans Schaaf en Nelly Schaaf 1- -29

36 Jan Santing en Dinie Santing 0- -20

37 Albert Vos enCarla Vos 0- -35

38 A. Koelman en J. Eising 0- -40

Snerttoernooi 28 december 2017

1. Cheryl van Dalen 

2. Jan Swierts

3. Bert Nijmeijer

4. Henk Bosma

5. Harry Mulderij

6. Koob Benjamins

7. Jacob Meijers

8. Lamber Woltinge 

9. Jose Schonewille

10. Wim van Vliet

11. Piet Kok

12. Mirjam Schonewille

13. Art Boer 

14. Hendrik-Jan Bruins-Slot

15. Thomas van der Helm

16. Jan Santing

17. Delia van der Sleen

18. Brenda Stoefzand

19. Dirk Prins 

20. Roelof Kreeft 

21. Albert Kuiper 

22. Wessel Hoogeveen

 

Harry en Wim op de kinderboerderij.

 

2 september, de jongens hebben er al een tijd naar uitgekeken.

Onder leiding van Janny en Jose gingen de jongens een dagje naar Meppel.

Omdat zij graag boulen en daar op de boerderij een toernooi werd georganiseerd konden zij hun kans niet laten lopen.

Het was prachtig weer die dag maar ons Harry had toch zijn september kleding al aangetrokken.

Het toernooi liep voor ons Harry niet zo mooi, voor Wim des te beter.

Wim en Jose wonnen alle 5 de partijen en werden winnaar deze dag.

Maar de jongens kwamen ook voor de dieren naar Meppel.

De levende dieren mochten van achteren niet worden besprongen,,,,,, er zijn ook dieren die kunnen praten weet je.

Maar Wim had wel een oplossing, de jongen wilden deze dag toch wat beklimmen.

Een plastic koe loopt ook niet weg als er twee cowboys achter staan, zo gezegt zo gedaan.

Ons Wim had wat moeite om erop te klimmen, die koe is nog aardig hoog hoor, maar Harry liet zijn maat niet langer klimmen en trok Wim op de koe.

De mensen op het terras volgden dit alles met veel plezier, en daar gaat het om in t leven toch?

Er werd veel gelachen maar ons Harry had later nog wel wat pijnlijke borsten van het klimmen.

Boules Doar organiseerde afgelopen zaterdag het “Nazomertoernooi” voor licentiehouders van de NJBB.

Er kwamen 36 teams op af, en wel uit de driehoek Almelo-Lelystad- Groningen.

Bij een stralende zon kon er om half elf worden begonnen met de 2 voorrondes.

Hierna werd er op basis van resultaat een A en een B poule geformeerd.

Nu moest men wederom 3 partijen spelen, maar nu ging het om de dagprijzen.

Na een aantal zeer spannende partijen en ook enkele zeer lange wedstrijden, kon er om ongeveer 17.30 uur de prijzen worden uitgerijkt.

 

In de B poule:

1e Ben Schrooten en Janco Post; 3 winst plus 11

2e José Schonewille en Wim van Vliet; 3 winst en plus 9

3e Theo Kauffman en Rint Schaap; 3 winst en plus 4

4e Tjeerd en Dina Peper;3 winst en plus 2

5e Dick Knol en Titia Hendriks; 3 winst en min 1

6e Albert Vos en Lambert Woltinge; 3 winst en min 4

7e Jan en Ans Zwaneveld; 2 winst en plus 1

8e Henk Liemburg en Hiltje Laagland; 2 winst en min 5

9e Emilie Zwiers en Niek v.d. Koot; 2 winst en min 10

 

In de A poule:

 

1e Dirk Prins en Erik Groote; 5 winst en plus 37

2e Albert Tibben en Harry Mulderij; 5 winst en plus 28

3e Jan en Grietje Olijve; 5 winst en plus 22

4e Koen en Michel Wentink; 4 winst en plus 42

5e Klaas Hoekstra en Jan Bart Zijlstra; 4 winst en plus 25

6e Luuk Slagter en Jeroen Streutker;  4 winst en plus 23

7e Jan Krabbendam en Lucas Steenhuis; 4 winst en plus 22

8e Middelbos en vd Mossel; 3 winst en plus 19

9e Yvonne Klabbers en Jannie Mulderij; 3 winst en plus 7

 

Wederom een zeer geslaagd toernooi.

                           

A Poule:

1e. Wil Bakker en Barend Pfrommer                                 3-21      2e. Jan de Meer en Minke

de Meer                                     3-20      3e. Henk Anbergen en Bert Nijmeijer                                   3-17

4e. Harry Mulderij en Rafael

Garcia                                        2-17   

5e. Jannie te Velde en Frits

Juinen                                       2-13      

6e. Klaas Hoekstra en Jan Bart Zijlstra                                      2-6

7e. Dirk de Vries en Aggie ten Berge                                        2-3

B Poule:

1e. Luuk Slagter en Jeroen Streutker                                     3-26

2e. Minnie Masselink en Jan Bakker                                         3-17

3e. Dirk Prins en Yvonne Klabbers                                      2-5

4e. Roelie Schonewille en Jose Schonewille                                2-3

5e. Ellen v.Dijk en Johan Westerhof                                   2-3

6e. Henk Liemburg en Frans Schaaf                                         2-0

7e. Albert Vos en Carla Vos     2 /-4

Uitslagen Pannenkoekentoernooi

20 mei 2017

Uitslagen en Verslag NK Boules 1 juli 2017

1 juli 2017 hield Boules Doar voor de 15e keer het -Noordscheschuts Kampioenschap boulen, ofwel de NK Boules .Er waren meer dan 90 voor inschrijvingen, meer dan er kunnen spelen, het weer van zaterdagmorgen gooide wat roet in het eten, daardoor bleven een aantal spelers thuis.

Er waren uiteindelijk genoeg spelers, zodat alle banen bezet waren en niemand hoefde te wachten. 76, goed voor 38 doubletten die de strijd aangingen, organisator Dirk Prins kon om 10.30 het spel laten beginnen.

Buiten het aantal clubleden, wat leden van naburige clubs waren er veel voetballeden en dorpsgenoten.

 Er werden 5 rondes gespeeld, telkens na loting, na deze 5 partijen gingen de beste 8 uitmaken welke teams op de eerste 4 plaatsen kwamen.

Harry Mulderij en Delia van der Sleen waren de enige 2 met alle 5 winst, zij moesten om de eerste plaats spelen tegen het team Harm Bisschop en Piet van der Helm.

Harrie Lubberts en Erik Groote gingen de strijd aan om de derde plaats tegen Aaldert Vos en Joop van de Heide, deze finale wedstijd duurde het langst en werd uiteindelijk gewonnen met 13-5 door het team van Harrie Lubberts en Erik Groote.

De wedstijd om de eerste plaats verliep sneller, Delia van der Sleen en Harry Mulderij namen direct een 2-0 voorsprong, welke in de volgende mene al weer te niet werd gedaan door Harm Bisschop en Piet van der Helm 2-2

Het team van Delia van der Sleen en Harry Mulderij liepen snel uit naar een 7-2 voorsprong, hierna draaide de partij en behaalden Harm Bisschop en Piet van der Helm uiteindelijk de 1e prijs met een eindstand van 13-7.

1e en Noordscheschuts Kampioen Boulen 2017: Harm Bisschop en Piet van der Helm

2e Delia van der Sleen en Harry Mulderij

3e Harrie Lubberts en Erik Groote

4e Aaldert Vos en Joop van de Heide.

5e Cheryl Prins

6e Jan Swiers

7e Rene Slomp

8e Theo Mol 

9e Thomas van der Helm

10e Bert Hooijer

11e Stefan Kreeft

12e Arend Slomp

13e Bert Nijmeijer 

14e Bert Zwiep

15e Lambert Woltinge 

16e Albert Tibben

17e Danny Bouwman

18e Jeroen Meijers

19e Harrold Brakel 

20e Roelof Kreeft 

North meets West toernooi in Nieuwerkerk aan den Ijssel.


11 teams van Boules Doar namen  het op tegen het team uit Nieuwerkerk,  met als het doel het winnen van de wisselbokaal.
Elk team speelde 4 partijen, welke vooraf waren voor geloot.
De teams waren aan elkaar gewaagd want na de eerste speeldag stond Boules Doar voor met 24 gewonnen partijen tegen 20 voor Nieuwerkerk. Uiteindelijk won Nieuwerkerk alsnog het toernooi met 45 tegen 43 voor Boules Doar en bleef de wisselbokaal in het westen.
Het was een heel gezellig toernooi, met schitterend weer! Iedereen heeft zich prima vermaakt zowel op de camping als in het hotel.
We kijken terug op een heel geslaagd weekend!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen en Verslag Stamppot toernooi 18 februari 2017

Zaterdag 18 februari 2017 zou er bij Boules Doar het toernooi "Het kan vriezen het kan dooien" toernooi gehouden worden, maar omdat de banen niet in goede conditie waren, ging dit toernooi helaas niet door.

Er werd besloten dat wij een toernooi voor eigen leden zouden houden en dan op die banen gooien waar het toegestaan was.

Het toernooi werd georganiseerd door Alie Koster en Roelie Schonewille. Het toernooi begon om 10.30 uur en om 10.00 uur zou de koffie klaar staan, wat inderdaad ook het geval was.

Bij binnenkomst waren de tafels mooi gedekt met een mooi bloemetje op tafel, dat was al gezellig binnenkomen! We begonnen met koffie en een plakje krentenbrood en toen dit allemaal naar binnen was gewerkt, konden wij een kaar trekken en kon het toernooi beginnen! Er werd medegedeeld dat er vijf  rondes gespeeld zouden worden en dat er drie  prijzen beschikbaar waren. Twee rondes voor de stamppot en nog drie rondes na het eten. Wij kregen allemaal een bonnetje met een nummertje erop van Alie, later zouden we horen waar dit voor gebruikt zou worden. Toen we aan konden schuiven aan tafel werd verteld waar het bonnetje met nummertje voor diende, deze correspondeerde met het nummertje welke onder ieders bord zat en zo een de tafelindeling maakte.

De stamppot zuurkool en hutspot waren heerlijk! ook de uitgebakken spekjes en het stuk worst smaakten er heerlijk bij! Als toetje kregen we gele vla, met ijs en eigen gemaakte peertjes, advocaat en slagroom! Iedereen was vol lof over het eten. Met een volle buik moest daarna weer gebould worden. De uiteindelijke winnaars waren:

1e plaats: Harry Mulderij

2e plaats: Marian Stadman en Rafael Carcia

3e plaats: Wim van Vliet.

Iedereen kijkt terug op een gezellig geslaagd toernooi!

Uitslagen Triplet toernooi 25 februari 2017

Enkele leden van Boules Doar mee aan het Triplet toernooi in Emmen.

Er is een mooie prestatie neergezet

Harry Mulderij, Albert Kuiper en Bert Nijmeijer hadden de 1e prijs! (eindstand 5 + 42)

Roelie Schonewille, Dinie Santing en Jannie Mulderij de 3e prijs!

(eindstand 4 + 1)

© 2019 by Griet Consulting.